Probiblio zoekt een medior adviseur Onderzoek

Probiblio zoekt een medior adviseur Onderzoek

Ben jij op zoek naar een afwisselende baan met interessante en uitdagende onderzoekvraagstukken? Dan is dit jouw vacature! Wij zoeken een enthousiaste onderzoeker (32 uur per week) om onze afdeling Marketing & Onderzoek te versterken.

Wat ga je doen als onderzoeker?

Je gaat aan de slag met verschillende vraagstukken van bibliotheken. Je werkt op meerdere onderzoeken tegelijkertijd, in nauwe samenwerking met collega’s. De ene dag ben je bezig met een klant- of medewerkeronderzoek, de volgende dag organiseer je een werksessie met bibliotheken over de impact van hun dienstverlening. Ook ontwikkel je effectmetingen of analyseer je de data uit de Monitor van de Bibliotheek op school. Natuurlijk lever je ook een bijdrage aan ons landelijk onderzoekinstrument BiebPanel, dat speciaal is ontwikkeld voor de bibliotheekbranche. Dat doe je via allerlei verschillende onderzoeksmethodes. Kortom, aan afwisseling geen gebrek. In coronatijd werken wij vanuit huis, zodra het weer kan en mag werken we op kantoor in Hoofddorp of op locatie bij een bibliotheek (in Noord- en Zuid-Holland).

Wat wij zoeken in onze nieuwe collega?

 • Je hebt een relevante opleiding op HBO/WO niveau (bijvoorbeeld psychologie, economie of bedrijfskunde)
 • En tenminste 5 jaar werkervaring in een onderzoekfunctie
 • Je hebt ruime ervaring met onder meer klantonderzoek, data analyse, impactonderzoek en deskresearch
 • Samenwerken is een van jouw kernkwaliteiten
 • Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden
 • Je kunt onderzoeksresultaten vertalen naar informatie, advies en praktische toepasbare oplossingen voor de klant
 • Je kijkt verder dan je eigen werk en betrekt proactief collega’s bij je projecten
 • Je bent flexibel
 • En je stelt de klant centraal

Wat bieden wij?

 • Gezellig en energiek team met 5 onderzoekers en 7 marketingadviseurs
 • Een boeiende branche die volop in beweging is
 • Afwisselend takenpakket
 • Veel ruimte voor eigen inbreng
 • Veelvuldig werken in projecten, je kunt zichtbare resultaten behalen
 • Relevante trainingen en opleidingen
 • Laptop en mobiel
 • Een informele cultuur
 • 21 vakantiedagen (met de optie om 2 weken bij te kopen)
 • Gezellige borrels en feesten

Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, indicatie schaal 9 cao Openbare Bibliotheken, minimaal € 3.228,- maximaal € 4.158,- bruto bij een aanstelling van 36 uur.

Over Probiblio

Probiblio is een actieve en innovatieve netwerkpartner voor openbare bibliotheken in Noord- en Zuid-Holland. Wij nemen het voortouw als het gaat om vernieuwingen die relevant zijn voor deze branche en organiseren samenwerking en kennisuitwisseling. Met zo’n 120 collega’s zetten we ons ervoor in dat bibliotheken hun veranderende rol in de samenleving optimaal kunnen vervullen.

De bibliotheekbranche is volop in beweging. Bibliotheken hebben een maatschappelijk-educatieve rol en stimuleren persoonlijke ontwikkeling en kennis. Voor iedereen. Wist jij bijvoorbeeld dat je er ook workshops kunt volgen, e-books kunt lenen of kunt oefenen met taal in het Taalhuis? Of dat je in de meeste bibliotheken kunt werken of studeren met een kopje koffie? De dynamiek in de gemiddelde bibliotheek is nog lang niet bij iedereen bekend.

Voor bibliotheken is het aantonen van hun impact en het werken op basis van data steeds belangrijker. Probiblio helpt hen daarbij. Door goed te luisteren en door te vragen, doorgronden wij vragen van bibliotheken zo goed mogelijk. Omdat wij er van overtuigd zijn dat we op die manier de doelstellingen van onze klanten realiseren en bijdragen aan de toekomst van bibliotheken.
Vanuit onze afdeling helpen we bibliotheken met vraagstukken op het gebied van onderzoek en marketing.

Informatie en reacties

Nieuwsgierigheid aangewakkerd? Mooi! Miranda de Jong, manager Marketing & Onderzoek, zit klaar om jouw gemotiveerde sollicitatiebrief en cv te lezen. Heb je vragen? Bel haar op 06-24 55 84 73. Stuur je reactie naar vacature@probiblio.nl, t.a.v. Miranda de Jong. Sollicitaties dienen uiterlijk 6 december 2021 in ons bezit zijn.

Probiblio streeft naar een personeelsbezetting die een afspiegeling is van de samenleving. Bij de selectie voor de eerste gesprekken kan openbaar toegankelijke informatie over de sollicitant geraadpleegd worden.

 Acquisitie stellen we niet op prijs.

Meer nieuws