Zeg, ken je de leeskringkoffers Eenvoudig Lezen al?

Zeg, ken je de leeskringkoffers Eenvoudig Lezen al?

Als bibliotheek zet je je actief in voor laaggeletterden. Maar hoe bereik je die? De leeskringkoffers Eenvoudig lezen van Probiblio kunnen uitkomst bieden.

De leeskringkoffer is éen van de meest gewaardeerde diensten die een bibliotheek aan haar leden aanbiedt. De koffers kunnen ook heel handig zijn in het werk met laaggeletterden. Samen lezen versnelt het leerproces én is leuker. Ook voor volwassenen is er voldoende interessant aanbod, van leesniveau A1 tot B1. Voor deze doelgroep heeft Probiblio de speciale koffers met Eenvoudig-lezen-boeken. Download het aanbod via de link hieronder.

Wil jij voor jouw bibliotheek gebruik maken van de leeskringkoffers Eenvoudig Lezen van Probiblio? Ga naar onze website en zoek op ‘leeskringkoffer’. Of neem contact op met onze expert op het gebied van Leeskringkoffers, Carla Kouwen, 023 55 46 175, CKouwen@probiblio.nl.

Download de Boekenlijst leeskringen Eenvoudig lezen

 

Meer nieuws