Online verdiepingssessie geeft inzichten voor meer digitale inclusie in onze gemeenten

Online verdiepingssessie geeft inzichten voor meer digitale inclusie in onze gemeenten

De afgelopen twee jaar zijn in Noord- en Zuid-Holland bij alle bibliotheken Informatiepunten Digitale Overheid (IDO’s) ingericht. Hier kunnen mensen terecht met vragen over het gebruik van digitale overheidsdiensten. Op donderdag 24 november 2022 organiseerde Probiblio voor bibliotheken en gemeenten een online verdiepingssessie over samenwerking rond digitale inclusie.

De livestream was een vervolg op de regionale netwerkbijeenkomsten in de OBA (24 juni) en in CulturA&Zo (8 september), georganiseerd in samenwerking met en in opdracht van de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland.

Drie vragen stonden tijdens de livestream centraal:

  • Wat zijn de meest urgente doelgroepen en hoe bereik je deze?
  • Hoe kunnen bibliotheek en gemeente het beste samenwerken om digitale inclusie te bevorderen van hen die dit het hardst nodig hebben?
  • Hoe zorg je voor de continuïteit van de informatiepunten?

Bekijk het verslag van de bijeenkomst >>

Of klik hier om direct de hele verdiepingssessie terug te kijken.

Meer nieuws